• III miejsce w piłce ręcznej chłopców

25.02.2024

Dnia 22 lutego 2024 roku w hali sportowej w Lipuszu zostały rozegrane Powiatowe Igrzyska dzieci w mini piłce ręcznej chłopców. Nasza drużyna w składzie: Kacper Kleinschmidt (kapitan zespołu), Joachim Klemann, Filip Binczyk, Wojtek Narloch, Mateusz Rekowski, Henryk Mazurkiewicz, Nikodem Markowski, Igor Reszka, Jakub Warnke, Dawid Słomiński, Cezary Sarnowski, Szymon Pałubicki i Piotr Kozłowski wywalczyła III miejsce w powiecie kościerskim. W meczu o trzecie miejsce nasi zawodnicy wygrali z Nowym Klinczem i wywalczyli miejsce na podium. Gratulujemy !!!

Opiekun: Przemysław Kozłowski

• Bal Karnawałowy

14.02.2024

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W zorganizowanym 13 lutego balu w naszej szkole na parkiecie pojawiły różne postacie z bajek i filmów: księżniczki, wróżki, policjanci, piłkarze, ochraniarze, marynarze, itp. Kolorowy wystrój, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił  pan dyrektor i animatorki prowadzące imprezę. Duża atrakcją była poczta z okazji Walentynek. W czasie przerwy uczestnicy balu  mieli czas na słodki poczęstunek. Była również okazja do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.