• Bal Karnawałowy

18.01.2023

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcją i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia.

W ostatnim tygodniu nauki, tuż przed feriami odbyły się klasowe bale karnawałowe. Dzieci od samego rana dekorowały swoje sale. Przebrane były za znanych bohaterów bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, piłkarzy, rycerzy, policjantów, nosorożca… nie sposób zliczyć wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce – przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami oraz konkursami. Oczywiście nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, z czego bardzo się cieszymy.

• Boże Narodzenie

03.01.2023

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia dzieci z klasy „0” i uczniowie kl. V przygotowali występ artystyczny. Głównym celem uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt. Wspólnie zaśpiewaliśmy najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki. Pan Dyrektor złożył wszystkim zebranym najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Po apelu uczniowie z wychowawcami udali się do swoich klas, gdzie w świątecznym nastroju spędzili czas przy wigilijnym stole.